BAYRAMA ÖZEL ÖDÜLLÜ DENEMEYE KATILIM KOŞULLARI

      BAYRAMA ÖZEL ÖDÜLLÜ İNGİLİZCE DENEMESİ KATILIM KOŞULLARI

-Sevgili öğrenciler,
denemevar.com ve quizvar.com adresinde  sizler için Ramazan Bayramına  özel harika sınavlar hazırladık. 30 Nisan Cumartesi ve 4 Mayıs Çarşamba günü her iki sitemizde yapılacak sınavlara katılarak, sertifikaları bize ulaştırın. 3 kişiye Mateo M4 Renkli Ekran Akıllı Bilezik  5 Mayıs Perşembe Akşamı 21.30’da canlı yayında yapılacak çekilişle sahiplerine gidecektir. Kazanma şansını kaçırmayın.
Peki Nasıl?
-Deneme sınavları 30 Nisan ve 4 Mayıs tarihleri arasında sistemde açık kalacaktır.
-Quizvar.com sitemizde 2. sınıftan 8. sınıfa kadar ingilizce deneme sınavları, denemevar.com adresimizde ise 2. sınıftan 8.sınıfa kadar diğer branş dersleri deneme sınavları yayınlanacaktır.
-Deneme sınavlarından 80 ve üzeri puan aldığınızda sertifika alma hakkı kazanacaksınız.
-Quizvar.com sitemizden bir sertifika, Denevar.com sitemizden de alacağınız bir sertifika ile toplam 2 adet sertifikayı  WHATSAPP ÜZERİNDEN 05526726845 NUMARALI TELEFONA İSTER EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İSTER PDF OLARAK GÖNDERMELİSİNİZ.
– 5 Mayıs
Perşembe günü saat 21.30’da canlı yayında yapılacak çekilişle 3 kişiye MATEO M4 Renkli Ekran Akıllı Bilezik hediye edilecektir. ÇEKİLİŞİ www.quizvar.com ve www.denemevar.com dan izleyebilirsiniz.
– 30 Nisan  ve 4 Mayıs arasında yapılan sınavlara katılıp buradan aldığınız Sertifikaları 05526726845 numaralı telefona Whatsapptan ilettiğinize emin olunuz.
Ardından aşağıdaki formu doldurup çekiliş zamanını bekleyiniz.
KATILIM FORMUNU AÇ 

Bir cevap yazın