İçeriğe geç

27-28-29 MART 3. SINIF ÖDÜLLÜ HAFTA SONU İNGİLİZCE SINAVI (BİRİNCİ SINAV)

0 oylar, 0 ort
161

Testim süresi doldu.


Sıra.İsimPuanPuanlar
1FATIMA ZÜHRE BİRŞEN100 %10 / 10
2Alper Kabak Burdur100 %10 / 10
3AHMED EMİN YILMAZOĞLU100 %10 / 10
4Yusuf Emir Zenkin100 %10 / 10
5Belinay Kaya100 %10 / 10
6İsa Kaan Kuş100 %10 / 10
7Sude Ağca100 %10 / 10
8Atike Aygün100 %10 / 10
9Esra ışık100 %10 / 10
10İkranur100 %10 / 10
11MEHMET GÜRER100 %10 / 10
12Yasemin TAJİK100 %10 / 10
13Buse zengin100 %10 / 10
14Hediye Nurkan Uğur100 %10 / 10
15BESİM GÖKÇEN BAHAR100 %10 / 10
16Harun PINAR100 %10 / 10
17Mete Şimşek100 %10 / 10
18Muhammed üçes100 %10 / 10
19MEHMED ZÜBEYR ALİŞ100 %10 / 10
20Figen Dicle Ok100 %10 / 10
21Yankı Durmuş100 %10 / 10
22ZÜMRA BALIK100 %10 / 10
23BARIŞ KİŞİN100 %10 / 10
24İkra emine doluküp100 %10 / 10
25beren duru100 %10 / 10
26Cennet BAYIR100 %10 / 10
27Mehmet Yusuf KEZİCİ100 %10 / 10
28HİRA KUL100 %10 / 10
29MİRAÇ EMİR GÜRLEK100 %10 / 10
30Fatmanur Eke100 %10 / 10
31Hasan Efe KIZILCI100 %10 / 10
32Ayşe Melek Ayaz100 %10 / 10
33Nehir Tozlutepe100 %10 / 10
34Yusuf Çınar APAYDIN100 %10 / 10
35Alper Kabak100 %10 / 10
36BELİNAY YILDIRIM100 %10 / 10
37Ela Koca100 %10 / 10
38KAZIM AKİF ŞİMŞEK100 %10 / 10
39Osman Emre Solak100 %10 / 10
40Muhammed Ali Kuş100 %10 / 10
41Hande Demirel100 %10 / 10
42Umut Emin Bingül100 %10 / 10
43Atahan miraç Alaca100 %10 / 10
44ERTUĞRUL DADAK100 %10 / 10
45emir yılman100 %10 / 10
46Zeynep Serra MALIYOK100 %10 / 10
47BEREN YILDIRIM100 %10 / 10
48Hasan Baylan100 %10 / 10
49Beyza Akalan100 %10 / 10
50Alperen Manap100 %10 / 10
51Talha Mutu Baba100 %10 / 10
52Elif Beyza MUHAMMED100 %10 / 10
53Alper Arik100 %10 / 10
54Beril Eroğlu100 %10 / 10
55Yusuf Taha Tekeli100 %10 / 10
56Ibrahim çelikel100 %10 / 10
57Beyzanur HENDEN100 %10 / 10
58Yağız Baran Büber100 %10 / 10
59Zehra Gülce Sarıgül100 %10 / 10
60Hilal BEDÜK100 %10 / 10
61Ebru oruç100 %10 / 10
62Hakan Eren AYTAŞ100 %10 / 10
63EYÜP AFFAN KESİKTAŞ100 %10 / 10
64Hatice Kübra100 %10 / 10
65Ahmet alpaslan taş100 %10 / 10
66Hiranur Kaya100 %10 / 10
67berat ahmed100 %10 / 10
68Hira aktaş100 %10 / 10
69Umut Kerem100 %10 / 10
70Yiğit Güvenç100 %10 / 10
71SENANUR GÜNDEŞ100 %10 / 10
72Muhammed hüseyin aladağ100 %10 / 10
73Resul pınar100 %10 / 10
74Mikail taşcı100 %10 / 10
75Osman eren oruç100 %10 / 10
76İsmail Çoban100 %10 / 10
77Destina Akyıldız100 %10 / 10
78EGE100 %10 / 10
79Asya Akpınar100 %10 / 10
80hakkı Enes erol100 %10 / 10
81Mert can akbayrak100 %10 / 10
82Mehmet Yusuf KEZİCİ90 %9 / 10
83Zeynep aslan90 %9 / 10
84Eylül Meryem harmankaya90 %9 / 10
85Yağızbaran Büber90 %9 / 10
86Ecrin Küçük90 %9 / 10
87İREMSU KAÇMAZ90 %9 / 10
88Alperen büyükeken90 %9 / 10
89Eylul gul90 %9 / 10
90Damla Subaşı90 %9 / 10
91KEVSER TAŞ90 %9 / 10
92Arda w90 %9 / 10
93Elif İkra KORKMAZ90 %9 / 10
94Lina Özçınar90 %9 / 10
95Elif Erva KIZILTAŞ90 %9 / 10
96Muhammed arslan90 %9 / 10
97Emir Muhammed erol90 %9 / 10
98Safiye Yörükoğlu80 %8 / 10
99Ezra atıcı80 %8 / 10
100Furkan Yılmaz80 %8 / 10
101Beren su Ekinci80 %8 / 10
102Medine ASLAN80 %8 / 10
103Samet makas80 %8 / 10
104Amine Erol80 %8 / 10
105Furkan Erçorumlu80 %8 / 10
106SAMET oruç70 %7 / 10
107Aysel Nisa Aktaş70 %7 / 10
108SAMET oruç70 %7 / 10
109Nefise Elmas70 %7 / 10
110Eylül ada kose70 %7 / 10
111Mustafa Kardere70 %7 / 10
112Elif Özkara60 %6 / 10
113Seyfullah arı60 %6 / 10
114Defne asel YILDIRAN60 %6 / 10
115Hakan Eren AYTAŞ60 %6 / 10
116Alperen ATAŞ40 %4 / 10
117Hakan Eren AYTAŞ30 %3 / 10
118Furkan afacan10 %1 / 10


OKUMADAN SINAVA GİRMEYİNİZ!


2 BASAMAKLI ÖDÜLLÜ SINAV HAFTASI BAŞLADI!
İLK SINAV: 27-28-29 MART (Çarşamba-Perşembe-Cuma)
İKİNCİ SINAV: 30-31 MART (Cumartesi-Pazar)
(NOT: İLK SINAVA KATILAMAYAN OLURSA 31 MART PAZAR AKŞAMI SAAT 23:00’E KADAR SINAV UZATILACAKTIR.)


1 NİSAN Pazartesi akşamı yapılacak çekilişe katılabilmek için her iki sınava da katılıp 80 ve üzeri puan almalısınız. Her iki sınavda da yeterli puanı alırsanızsonuç ekranınızda ÇEKİLİŞE KATILIM FORMU görünücektir. Eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

BAŞARILAR!

Bir yanıt yazın