İçeriğe geç

30-31 MART 3. SINIF ÖDÜLLÜ HAFTASONU İNGİLİZCE SINAVI (İKİNCİ SINAV)

0 oylar, 0 ort
120

Testim süresi doldu.


Sıra.İsimPuanPuanlar
1Atike Aygün100 %10 / 10
2Atahan miraç Alaca100 %10 / 10
3Atahan miraç alaca100 %10 / 10
4AHMED EMİN YILMAZOĞLU100 %10 / 10
5Muhammed Mustafa Almas100 %10 / 10
6Mücteba Keçebaş100 %10 / 10
7emir yılman100 %10 / 10
8Yusuf Taha Tekeli100 %10 / 10
9Yusuf Zenkin100 %10 / 10
10Aysel Nisa aktaş100 %10 / 10
11Hakan Eren AYTAŞ100 %10 / 10
12Muhammed umut okşaş100 %10 / 10
13Rüveyda ORAK100 %10 / 10
14Zeynep Serra MALIYOK100 %10 / 10
15Meryem Ebrar CUDRİ100 %10 / 10
16Serhan100 %10 / 10
17İBRAHİM ÇELİKEL100 %10 / 10
18Zemzem Duyar100 %10 / 10
19Ebru oruç100 %10 / 10
20Miraç köse100 %10 / 10
21Hiranur kaya100 %10 / 10
22Umut Emin Bingül100 %10 / 10
23BEREN YILDIRIM100 %10 / 10
24Hande demirel100 %10 / 10
25Hira Aktaş100 %10 / 10
26Deniz Mirza Aydeniz100 %10 / 10
27Hiranur Albayrak100 %10 / 10
28Metehan Taş100 %10 / 10
29zeynep duran100 %10 / 10
30Ela koca100 %10 / 10
31İsmail Efe düz100 %10 / 10
32Zeynep Arya Çiçek100 %10 / 10
33Adem Yıldırım100 %10 / 10
34HİRA KUL100 %10 / 10
35Muaz akdeniz100 %10 / 10
36asya akpınar100 %10 / 10
37iklimya çoban100 %10 / 10
38BEYZA AKALAN100 %10 / 10
39Beril Eroğlu100 %10 / 10
40BELİNAY KAYA100 %10 / 10
41Eslem Erva Karakaş100 %10 / 10
42Vezide su AKGÖZ100 %10 / 10
43Yusuf Aygün100 %10 / 10
44İkranur Ünal90 %9 / 10
45Beyza Nur Aslan90 %9 / 10
46HİRANUR90 %9 / 10
47Osman Emre Solak90 %9 / 10
48Sude Beyza Ağca90 %9 / 10
49Fatmanur Eke90 %9 / 10
50Makbule elif okkali90 %9 / 10
51Hatice Kübra90 %9 / 10
52Harun PINAR90 %9 / 10
53Alperen Manap90 %9 / 10
54FURKAN ERÇORUMLU90 %9 / 10
55Ravza bukam90 %9 / 10
56ECRİN KÜÇÜK90 %9 / 10
57KORAY YILMAZ90 %9 / 10
58Miray Hira ÖĞE90 %9 / 10
59Nazlı ŞİMŞEK90 %9 / 10
60Zeliha Doğan90 %9 / 10
61nevşin aba90 %9 / 10
62İsmail KIRĞIL80 %8 / 10
63Hasan Baylan80 %8 / 10
64Emrah araba80 %8 / 10
65Zeynep gümüş80 %8 / 10
66Özge Canbeyli80 %8 / 10
67Ahmet Miraç80 %8 / 10
68Yağızbaran Buber80 %8 / 10
69Ali mert Gürdal80 %8 / 10
70Muhammed Ali Kuş80 %8 / 10
71Arda kavak80 %8 / 10
72amin alali80 %8 / 10
73Yağız tekin80 %8 / 10
74Esra ışık70 %7 / 10
75AYŞE MELEK AYAZ70 %7 / 10
76Eymen efe çakmak70 %7 / 10
77Mücteba Keçebaş70 %7 / 10
78Elif naz70 %7 / 10
79Zehra kızıltaşoğlu70 %7 / 10
80Muhammed umut okşaş70 %7 / 10
81Emrah ayean60 %6 / 10
82Eylül Meryem harmankaya60 %6 / 10
83Serap yüksel kaya60 %6 / 10
84Samet makas60 %6 / 10
85Mikail taşcı60 %6 / 10
86Zeynep aslan50 %5 / 10
87Furkan afacan20 %2 / 10

 


OKUMADAN SINAVA GİRMEYİNİZ!


2 BASAMAKLI ÖDÜLLÜ SINAV HAFTASI BAŞLADI!
İLK SINAV: 27-28-29 MART (Çarşamba-Perşembe-Cuma)
İKİNCİ SINAV: 30-31 MART (Cumartesi-Pazar)
(NOT: İLK SINAVA KATILAMAYAN OLURSA 31 MART PAZAR AKŞAMI SAAT 23:00’E KADAR SINAV UZATILACAKTIR.)


1 NİSAN Pazartesi akşamı yapılacak çekilişe katılabilmek için her iki sınava da katılıp 80 ve üzeri puan almalısınız. Her iki sınavda da yeterli puanı alırsanızsonuç ekranınızda ÇEKİLİŞE KATILIM FORMU görünücektir. Eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
BAŞARILAR!

Bir yanıt yazın