İçeriğe geç

7. SINIFLAR 25-26-27 MAYIS ÖDÜLLÜ İNGİLİZCE SINAVI

Report a question

You cannot submit an empty report. Please add some details.
3 oylar, 3.3 ort
162

Testim süresi doldu.


🌟 Öğrencilerimiz için Heyecan Verici 3 gün olacak! 🌟
📅 Tarihler: 25-26-27 Mayıs (Sınavlar Cumartesi saat 09:00’da başlayacak Pazartesi (okul saati hariç) akşamı saat 24:00’de bitecek.)
🎉 2. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrenciler davetlidir.
🎓 Sınavlarımız 3 gün boyunca açık kalacaktır.
🏅 İlk 100’e en fazla öğrenci sokan okula özel Kulaklık Hediye!
🎧WINNER SCHOOL hangi okul olursa biz ödülü o okula göndereceğiz.


QUIZVAR’DA NASIL ÖDÜL KAZANABİLİRİM?

@Quizvar olarak sizlere önemli bir bilgilendirme yapmak istiyoruz!


📣 Yeni sistemimizle birlikte, 2’den 8’e kadar tüm sınıflarımız için düzenlediğimiz sınavlar sonunda ödüllerimizi kazanan okullara gönderiyoruz. Peki, bir öğrenci ödül kazanmak için ne yapmalı?


📚 Her öğrenci, kendi sınıfına ait sınavlara katılacak. Sınavlar tamamlandığında, sonuçları açıklıyoruz ve her kademede ayrı ayrı ilk 100’e giren öğrencilerimizi kontrol ediyoruz.


🏆 Önemli olan, ilk 100 içerisinde hangi okulun o sınıfta kaç öğrencisi var. Örneğin, 2. sınıflarda X Okulu 25 öğrenci ile temsil ediliyorsa, bu okul yüksek bir puan alıyor.


🏅 Tüm kademelerde en yüksek sayıya ulaşan okul, “Winner School” sertifikası kazanıyor. Ayrıca, bu sertifikayı alan okullar arasından, en fazla öğrenci sayısına ulaşan kademeye ödülümüzü gönderiyoruz.


🎁 Okulda ilgili öğretmen, ödül kazanan öğrenciler arasında çekiliş yapacak ve biz, o öğretmene hediyemizi ulaştıracağız. Öğrencilerimizi motive etmek ve başarılarını ödüllendirmek için buradayız!

Bir yanıt yazın